RECENZE

Zážitky několika vybraných klientů a jejich pocity z fotografování


Přiznávám, že jsem si vážně myslela, že už jsem fotografů malých i velkých formátů potkala-díky své práci- opravdu mnoho. Jenže jen u Irči se stydím za tuto myšlenku. Tam, kde si jiní hrají na umění, ona nalézá jednoduchou a geniální krásu. Nedráždí, nebojuje.Jen nechává vzniknout. Baví mě to s ní a to i když nejsem zrovna v top formě, ikdyž jsem unavená a přestože nemám úplně svůj nápad "co chci". Mnoho let jsem nikomu nedovolila mě fotit v takové intimitě. Avšak s velkým doporučením a radostí chci každému říct, že je to první žena, která z emočně jednoduchých snímků udělá hodnotný a krásný kousek. A která z focení udělá malinkou terapii Tvé smyslnosti. Zároven' má zajímavý životní příběh, který mám chut' přirozeně prozkoumávat, nebot' mě inspiruje její pokora a láska k životu s jakou žije i fotí...

                                                                                                                         Adéla Anděla Bursová


Adéla Anděla Bursová
Tam kde si jiní hrají na umění, Irena nalézá jednoduchou a geniální krásu.Nedráždí, nebojuje.Jen nechává vzniknout.
Věra Sufiya
Dámy, chcete li se cítit jako bohyně, vřele vám všem doporučuji Irena Moore Portrait! Výsledkem její práce jsou vůbec mé nejkrásnější fotografie.
Martina Becková
Fotografování s paní Irenou byl úžasný zážitek, který si užila celá naše rodina. A fotky? Jsou prostě nádherné!
Michaela Flanderková
Děkuji za úžasné fotografie a nezapomenutelný zážitek.Všem mohu vřele doporučit.
Romana Hockeová
Je vidět, že paní Moore fotografuje s láskou a citem jí vlastní. Výsledek stojí opravdu za to a fotografie zdobí náš dům. :) Děkuji vám.
Renata Hladová
Je těžké z fotografií vybrat, každá má svou chvilku. Jsou opravdové. Nenaaranžované culení. Julinka je stále svá, hluboká, intensivní a zároven' milá.Děkuji.

Pěkně Vás zdravím.

Toužíte po svém  portrétu a zajímavé zkušenosti ? Chcete obdarovat svou rodinu či přátelé?Neváhejte a ještě dnes mi napište. Těším se na Vás v mém atelieru . Irena Moore

Něco málo o mě......

Ahoj. Jmenuji se Irena Moore. Je mi  45let a momentálně žiji v České republice, ve městě  Liberec. Vystudovala jsem SPŠ stavební a Euroškolu s obchodním zaměřením. Obě studia jsem úspěšně zakončila maturitou. Místo dalších studií na vysoké škole, jsem se rozhodla  vycestovat a zdokonalit svou angličtinu. Odletěla jsem do Anglie a po té do Severního Irska. Strávila jsem tam rok jako Au pair a pilně studovala.  V roce 1996 mě však vítr zavál až do dalekého Hong Kongu, který se stal mým druhým domovem. Pracovala jsem tam jako fotomodelka a později  také jako fotografka. Během krásných 12 let, které jsem v Asii strávila, jsem měla možnost stát před objektivem i za ním. Zkušenosti, které jsem tímto získala předávám dál ve svém krásném studiu v Liberci.


Using Format